Jak się zachować po pierwszej randce?​

Pierwsza randka za Tobą? Nie wiesz jak Ci poszło oraz jak wypadłeś? To są właściwe pytania! Uwaga! Druga osoba, też je sobie zadaje!

Osoba zapatrzona w telefon

W tym artykule dowiesz się Jak się zachować po pierwszej randce.

Gdy randka się kończy i idziecie w swoje strony, w głowie rodzą się pytania. Najważniejsze z nich to, co druga osoba sobie pomyślała o nas. Odczekajmy około godziny i wyślijmy krótką wiadomość tekstową do drugiej osoby. Powinniśmy w niej zawrzeć odpowiedzi na te pytania, które sami sobie zadajemy, ale odpowiedzi mają być na temat tej drugiej osoby. Czyli: Zastanawiasz się jak wypadłeś? Napisz, jej/jemu jak wypadł/wypadła! Coś szczególnego zapadło Ci w pamięci, co jest pozytywne i na pewno by ucieszyło odbiorcę? Napisz to! Jeśli randka wyszła słabo, to nawet nie zastanawiałbyś się co dalej, bo prawdopodobnie więcej byście się nie zobaczyli, ale jeśli się zastanawiasz, co dalej po randce, to znaczy, że poszło dobrze i już planujesz kolejną.

Kolejnym elementem, który powinniśmy zawrzeć w wiadomości, to podziękowanie za spotkanie i propozycja kolejnego spotkania. Dzięki temu druga osoba wie, że spodobaliśmy się jej i chcemy to rozwijać dalej. Nie bój się okazać inicjatywy. Jeśli druga osoba również będzie zainteresowana kolejnym spotkaniem, to już wiesz, że jej się podobasz i jest Tobą zainteresowania. Teraz już z górki! Ale jeśli druga osoba będzie sceptycznie nastawiona do kolejnego spotkania, to dostajesz inną wiadomość – nie jestem zainteresowana/zainteresowany. Nie jest to miła wiadomość, bo zawiera w sobie odrzucenie, ale jeśli ma się ono pojawić, to chyba lepiej jak najszybciej! Dzięki temu oszczędzisz sobie kolejnych inwestycji w tę relację, skoro z góry jest ona skazana na porażkę. Będziesz mógł/mogła skierować swoje zainteresowanie w innym kierunku i nie tracić czasu na kogoś, kto Cię nie chce. Nie ma najmniejszego sensu pchać się tam, gdzie nas nie chcą, prawda?

Randka

Jak się zachować po pierwszej randce. – Podsumowanie

Reasumując. Odczekaj jakiś czas po randce i skontaktuj się poprzez wiadomość tekstową. Napisz w niej jak Ci się podobało, co Ci zapadło w pamięci oraz zasugeruj chęć kolejnej randki. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, to jesteś już w domu! Jeśli odpowiedź będzie niestety negatywna, to lepiej ją dostać jak najszybciej i zacząć się zbierać po odrzuceniu.

Powodzenia!

->Ranking portali randkowych ułatwiających pierwszy kontakt<-

Dodaj komentarz