eDarling Randki Online

edarling

Portal Randkowy Dla Singli Chcących Poważnego Związku. Dołącz Do Nas! Wysoka Skuteczność. Sprawdzone Profile. Rzetelna Firma. Darmowa Rejestracja. Każdy profil sprawdzony. Czas rejestracji: 40 sekund

Ocena 4,6/5 (3251 ocen)
4.6/5

eDarling - Portal randkowy dla zdecydowanych

Wyświetlanie profili tylko dla zalogowanych użytkowników. Zarejestruj się za darmo już teraz!

Edarling logowanie użytkownika. Już 3 miliony aktywnych użytkowników i ciągle rośnie! Lider w Polsce!

Czas rejestracji maksymalnie 40 sekund!

eDarling – portal randkowy dla zdecydowanych – recenzja serwisu

EDarling jest jednym z najlepszych serwisów randkowych pod względem skuteczności. W Polsce pojawił się w 2010 roku i od razu zaznaczył swoją pozycję na rynku. Portal jest stworzony dla osób, które szukają długotrwałych, stałych relacji. Tygodniowo do eDarling loguje się około 4000 nowych użytkowników! Serwis pośredniczy w szukaniu właściwego partnera za pomocą metody tzw. matchingu. Nowy członek musi najpierw rozwiązać test osobowości. W teście również znajdują się pytania o Twoje preferencje i oczekiwania, które możesz ustalić pod siebie. System na podstawie wyników będzie dopierał odpowiedniego dla Ciebie partnera.

eDarling Rejestracja

Sama rejestracja w serwisie jest łatwa. Na początku wypełniamy swoje dane i potwierdzamy regulamin – przeczytaj go! Rejestracja jest darmowa. Po założeniu konta jesteśmy proszeni o wypełnienie testu osobowości. Jest to dosyć złożony test składający się z prawie 300 pytań i na jego wykonanie trzeba poświęcić nawet godzinę. Test jest podzielony na kilka części i najważniejsze z nich to: podejście do związku, preferencje partnera czy też opis swojego charakteru.

Po wykonaniu wszystkich kroków zostaniemy przeniesieni na stronę startową portalu. Znajdziemy na niej najważniejsze informacje o swoim profilu oraz już pierwsze osoby, które podsuwa nam portal na podstawie wykonanego przez nas testu. Oprócz zakładki “Partner dla Ciebie” mamy do dyspozycji też zakładkę “Goście”, gdzie widzimy osoby, które ostatnio odwiedzały nasz profil. Do tego mamy dostęp do skrzynki pocztowej oraz innych paneli menu.

Członkostwo i opłaty

Na eDarling ludzie się rejestrują z powodu poszukiwań trwałej relacji. Szukają czegoś poważnego. Jeśli należysz do tego grona, to eDarling jest dla Ciebie! Sama rejestracja, test osobowości oraz podstawowe funkcje są bezpłatne. Aby korzystać ze wszystkich funkcji eDarling wymagane jest konto premium. Można je kupić na różny okres czasu. Najpopularniejsze to 3, 6 oraz 12 miesięcy. Warto pamiętać, że jeśli nie złożymy wypowiedzenia przed upływem ważności konta premium, to zostanie ono automatycznie przedłużone.

Członkostwo premium daje nam dostęp do wszystkich funkcji eDarling. Czyli mamy teraz nieograniczony żadnym limitem dostęp do nawiązywania kontaktów i rozmów z wszystkimi osobami. Możemy również podglądać wszystkie zdjęcia, jakie wrzucili użytkownicy oraz otrzymujemy powiadomienia, jeśli ktoś odwiedza lub przegląda nasze konto.

Premium oferuje także nowy dostęp do funkcji “Zdecyduj Sam”. Za tym trybem kryje się nawet do dwudziestu nowych propozycji partnerów. Kolejnym udogodnieniem jest opcja podglądania, czy wysłana przez nas wiadomość została już odczytana oraz ostatnią ważną kwestią jest dostęp do aplikacji serwisu.

Profil osobowości

Przy rejestracji będziesz musiał przejść test osobowości i preferencji. Będziesz musiał odpowiedzieć na pytania z zakresu Twoich preferencji, osobowości oraz jakiego szukasz partnera. Dzięki temu system sklasyfikuje podobne osoby do Ciebie i będzie Ci je polecał. Brzmi świetnie prawda? Dzięki tej metodzie doboru drugiej połówki prawdopodobnie będziemy łączeni z ludźmi, którzy naprawdę do nas pasują. Jest to dosyć złożony test składający się z prawie 300 pytań i na jego wykonanie trzeba poświęcić nawet godzinę. Sam test pozwala odfiltrować osoby, które mogłyby powodować psuć atmosferę na portalu. To świetne miejsce dla osób szukających poważnego związku. 

Lider w Polsce

Portal randkowy eDarling jest liderem pod względem użytkowników oraz skuteczności. Wszystko dzięki bardzo dobrej selekcji przy rejestracji i załodze technicznej, która reaguje na każdy sygnał. Jeżeli jesteśmy zdecydowani, to powinniśmy wybrać portal, który potwierdza swoją skuteczność. Zwróć uwagę na edarling logowanie oraz edarling cena. Według nas warto wybrać ten serwis. Od czasu założenia eDarling w 2008 roku, firma rozpoczęła swoją działalność w szesnastu krajach i świadczy usługi dla ponad 14 milionów użytkowników. Na rynku polskim jest obecna od lutego 2010 roku. Szacuje się, że naukowy test osobowościowy eDarling co roku rozwiązuje 5 milionów użytkowników w Europie.

Zalety

Jeśli jesteśmy już zdecydowani na poważny związek, to wybór odpowiedniego portalu randkowego jest bardzo ważny. eDarling jest liderem w Polsce, jeśli chodzi o skuteczność w “matchingu”. Jego dużą zaletą jest dobrze stworzony profil osobowości, który powstaje podczas wykonywania testu po rejestracji. Rejestrując się tutaj wiemy już, że znajdziemy tam osoby, które również szukają stabilizacji. Nie znajdziesz tutaj przygód oraz niezobowiązującego romansu.

Jeśli szukamy stałej, długotrwałej relacji i chcemy zbudować poważny związek, to dobre miejsce. Platforma ta jest nastawiona właśnie dla takich osób.

Kolejną zaletą jest bardzo precyzyjny test osobowości i preferencji, wzorujący się na testach psychologicznych. System, który później wyszukuje dla nas partnerów, opiera się właśnie na wynikach tego testu, także analizuj każdą swoją odpowiedź. Dzięki temu systemowi, każde nasze połączenie będzie oparte właśnie na tych wynikach. Możemy założyć, że zostaniemy połączeni z osobami, które naprawdę do nas pasują i mogą spełniać nasze oczekiwania. Trzeba wiedzieć, że nie gwarantuje to sukcesu, ale jest solidną podstawą do dobrego początku.

Kolejnym plusem jest system bezpieczeństwa, którego używa edarling. Jeżeli użytkownik mógłby powodować jakieś zagrożenia czy też nieprzyjemne odczucia z używania edarling, to system zablokuje takiego użytkownika. Już sam test osobowości po rejestracji powoduje, że do samego matchingu przechodzą tylko osoby zdecydowane, które szukają poważnej relacji.

Wady

Portal ma swoje wady. Członkostwo podstawowe tak naprawdę nie daję nam pola do popisu. Żeby bez ograniczeń nawiązywać kontakty, to należy wykupić konto premium.

Kolejną dużą wadą jest sama rezygnacja z konta premium. Żeby zrezygnować z subskrybcji trzeba to zakomunikować. Jeśli po prostu przestaniemy korzystać z portalu nie rezygnując z konta premium, to usługa sama się odnowi! Zrezygnować musimy aż 14 dni przed końcem naszego członkostwa. Musimy sami pilnować tego terminu, bo edarling nas o tym nie poinformuje!

Jak zrezygnować z płatnego członkostwa eDarling?

Rezygnacja mailem
  1. Wyślij email na adres premium@edarling.pl
  2. Napisz w wiadomości „Piszę w sprawie umowy o płatne członkostwo z edarling. Wypowiadam umowę o płatne członkostwo”.
  3. Pamiętaj by w treści maila podać imię, nazwisko oraz swój adres email, który podałeś przy rejestracji w serwisie i który jest przypisany do konta.
Rezygnacja faksem
 
Teść wiadomości jest ta sama co w mailu. Wyślij taki faks na numer: +49 30 991 949 5 37
 
Rezygnacja Listownie
 
Należy wysłać list na podany adres:
Affinitas GmbH
– Dział Obsługi Klienta –
Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlin
Niemcy
 
Ostatnią możliwością z rezygnowania z członkostwa premium jest rozmowa telefoniczna:
  1. Najedź myszką na zakładkę Konto użytkownika w prawym górnym rogu na stronie startowej
  2. Następnie przejdź do Moje dane
  3. Następnie kliknij Pokaż szczegóły w zakładce Mój status premium
  4. Będzie tam numer telefonu i kod bezpieczeństwa, który będziesz musiał podać podczas rozmowy telefonicznej. Jest on niezbędny, żeby potwierdzić, że jesteś właścicielem konta!

Rezygnacja z darmowego konta eDarling

W takiej sytuacji jeśli nie mamy aktywnego członkostwa premium, to wystarczy, że usuniemy konto. Jak to zrobić?

1. Wejdź w konto użytkownika (zębatka na górnym pasku obok “wiadomości” i “partner dla ciebie”

2. Wybierz opcje moje członkostwo

3. Zjedź na sam dół i kliknij w opcję “Chcę usunąć swój profil na eDarling” Gotowe!

Podsumowanie

Portal jak każdy inny ma swoje wady i zalety. Jeżeli szukamy poważnej relacji, to jest to odpowiednie miejsce. Jednak bez konta premium nasze możliwości są ograniczone. Ostatecznie warto przetestować na sobie. Kto wie, może trafimy właśnie na miłość życia?

Szukasz czegoś innego? 

->Sprawdź nasz ranking portali randkowych!<-

Przypisy: Wikipedia