Darmowy Portal Randkowy Opole - Spiknij.pl

Darmowy portal randkowy

Darmowy portal randkowy Wybierz ogłoszenia:
opolskieOpole
Spotted - o co chodzi
Spiknij.pl

opolskieOpole

Szukam dziewczyny w wieku 20-30 lat, najlepiej z Opola, ale może być też z okolic. Najlepiej żeby była brunetką lub szatynką, ale to nie jest warunek. Chciałbym aby miała spokojny i bezkonfliktowy charakter. Ja brunet, oczy piwne, wzrost [kontakt tylko przez spiknij.pl].

Spiknij.pl

opolskieOpole

Witam... Ostatnio w Sobotę 23.07 byłam w Niemczech Na Polskiej Dyskotece SOBIESKI w Miejscowości Bohum. I Pod Koniec dyskoteki Tańczyłam z Pewnym Chłopakiem,ale nie zdązylismy sie bardziej poznać. Wiem tylko z Jakiego Województwa pochodzi. I mniej więcej pamiętam jego Słodką Twarz. Czy ktoś mógłby mi pomóc w Tym ?

Spiknij.pl

opolskieOpole

Szukam chłopaka do stałego związku z Opola

Spiknij.pl

opolskieOpole

Hej wszystkim mam na imię Kuba mam 15 lat [kontakt tylko przez spiknij.pl]@o2.pl) lub sms-y na numer [kontakt tylko przez spiknij.pl] tylko sms-y. :-)

Spiknij.pl

opolskieOpole

jestem młodym chłopakiem,miły,oraz szalony,szukam dziewczyny do spotkań aby z kimś milo spędzić czas,kto wie może akurat będzię na całe życie,fajnie by było jakby była trochę szalona i lubiała przeżywać nowe doznania oraz przygody [kontakt tylko przez spiknij.pl]

Spiknij.pl

opolskieOpole

Szukam prawego skrzydłowego do wypadów na dziewczyny, na dyskoteki. Najlepiej z samochodem żebyśmy mogli jeździć i pić na zmiane :) Sam mam 23 lata, samochód. Kontakt: [kontakt tylko przez spiknij.pl]. email:[kontakt tylko przez spiknij.pl]

Spiknij.pl

opolskieOpole

poszukuje milej dziewczyny z opolsiego prosze pisac lub dzwonić akualne caly czas [kontakt tylko przez spiknij.pl] to numer tele a numer gg to 52040343 prosze czekam na odpowiedz :* samotny jestem :( tylko od 16-23 czekam :)

Spiknij.pl

opolskieOpole

Szukam dziewczyny do zwiazku numer tele to [kontakt tylko przez spiknij.pl] i numer gg 52040343 prosze pisac dziewczyny od 16 do 22 :-)

Spiknij.pl

opolskieOpole

Witam, mam 25 lat trenuję MMA od 10 lat. W tym roku zaczynam swoją karierę zawodową. Pochodzę z okolic Opola. Uwielbiam sport oraz spontaniczne wypady. Szukam nowych znajomości nie wykluczam czegoś więcej (18-25 lat) Mój telefon. [kontakt tylko przez spiknij.pl]

Wczytywanie...
Pokaż więcej ogłoszeń »

Naszych 8147 użytkowników, którzy napisali 3633 ogłoszeń i wymienili 55 469 prywatnych wiadomości nie może się mylić!